Skip to content

Ne Dediler?

Muharrem Derinkök

VP of PM & Kurucu Ortak @ Insider

“Üretim Bandı’nda ürün süreçlerimizi tartışmak çok keyifliydi. Açıkçası ekip için yaptığım en faydalı talent marketing aktivitesi olduğunun farkında değildim. Sonrasında podcasti dinleyip iş yapış şeklimizden etkilenip başvuran birçok arkadaşımızla iş görüşmesi yaptık, bir kısmını aramıza kattık.”

Yakup Bayrak

Kurucu @ Sherpa

“Üretim Bandı, özellikle yeni dönem işletmelerin süreç yönetimi tasarımı konusunda adım atarken kendilerine ilham alabilecekleri onlarca yaşanmış hikayeye ev sahipliği yapıyor. Üretim Bandı’nın başarısının, “Kimse kendi mutfağında neler olduğunu anlatmaz!” ön yargısını tarumar edecek bir samimiyeti tesis etmesinde, denemiş, yanılmış ama yine denemeye dünden razı bir takım iş insanlarının, cesur kalabilmelerine motivasyon sağlayacak organik yayılımı mümkün kılmasında yattığını düşünüyorum. Sadece düşünmüyorum, Üretim Bandı’nın bir konuğu olma şansına sahip olduktan sonra yaşadıklarımdan “biliyorum.” SHERPA’nın Üretim Bandı’nda aktarma şansına sahip olduğum hikayesinin çok değerli birçok potansiyel müşteri ve iş ortağının radarına yakalandığını, onların da daha fazlasını öğrenebilmek için bizlerle temasa geçtiklerini gururla söyleyebilirim. İyi ki davet edilmişim. Teşekkürler Üretim Bandı!”

Oğuz Güç

Kurucu @ Atölye15

“Üretim Bandı çok uzun süreden beri takip ettiğimiz, ayrıca beraber bir bölüm çekmekten de inanılmaz keyif aldığımız bir podcast. Ekosistemde daha fazla kişiye ulaşabilmemizin yanı sıra bizim için de çok güzel bir kaynak oldu. Özellikle İK süreçlerimize bu podcast’i de dahil ettiğimiz için kendimizi çok daha iyi ve detaylı ifade etme fırsatı yakaladık. Üretim Bandı çok güzel geribildirimler almamızı sağladı.”

Murat Gölcü

Head of Product @ Migros E-ticaret

“Uzun zamandır takip ettiğim, hem çok şey öğrendiğim hem de çok fazla arkadaşıma önerdiğim bir platform. Birlikte yaptığımız bir podcastten sonra da bunun ne kadar doğru olduğunu gördüm. Migros E-ticaret nasıl ürün geliştiriyor? isimli podcastimiz yayınlandıktan sonra LinkedIn’den aldığım güzel mesajların yanı sıra, ekibe 2 arkadaşımızı buradaki içerik sayesinde katmış olduk. Kendimizi geniş kitlelere ve doğru kişilere duyurma fırsatı sunduğu için Üretim Bandı ekibine çok teşekkür ediyorum.”