📣 🎉 Üretim Bandı & Brick Institute Ürün Yönetimi Raporu 2023 için veri topluyoruz. RAPORLAR menüsünden katkıda bulunabilirsiniz! 📣 🎉

Hakkımızda - Üretim Bandı

Üretim Bandı ürün yönetimine dair her tipte öğrenme biçimini destekleyecek kaynaklar, eğitimler ve etkinliklerle topluluğu ileri taşımak gayretiyle uzun yıllardır var. Bilgiyi erişilebilir kılma, fikir alışverişine önayak olma ve birlikte büyüme gayeleriyle çıktığımız bu yolda iyi bir mesafe kat ettiğimize inanıyoruz. Hala yapmayı istediğimiz çok şey var. Misyonumuz dev bir ürün geliştirme okulu işleviyle her rolden, her kıdemden ürün ilgilisinin hayatında bir etki yaratmak ve dev bir topluluk haline gelip bu etkiyi üstel biçimde çoğaltmak. Sizin için, sizlerle varız!

Eran Filiba

"Nasıl daha iyi ürün geliştirebilirim" sorusuyla çıktığım bu yolculuğa Üretim Bandı podcast sunuculuğu, topluluk yöneticiliği, eğitmen ve türlü başka rollerle devam ediyorum.

Ender Ahmet Yurt

Ordu’nun Ünye ilçesinden Teamtailor şirketine yazılım geliştirici olarak uzaktan çalışıyorum. Üretim Bandı’nda Teknik podcast’lerinin sesiyim.

Burcu Gürel

Öğrenmeye ve bilgiye çok meraklıyım. Zeplin'de ürün yöneticisi olarak çalışıyorum. Üretim Bandı Bülten'in editör ve yazarıyım.

Ali Eren Şen

Ali Eren Şen

Öğrenciyim, Clickme Live da ürün yöneticisi olarak çalışıyorum. Perdenin arkasından her şeyin düzgün olarak işlediğinden emin olmaya çabalıyorum.

Ne Dediler?

“Üretim Bandı’nda ürün süreçlerimizi tartışmak çok keyifliydi. Açıkçası ekip için yaptığım en faydalı talent marketing aktivitesi olduğunun farkında değildim. Sonrasında podcasti dinleyip iş yapış şeklimizden etkilenip başvuran birçok arkadaşımızla iş görüşmesi yaptık, bir kısmını aramıza kattık.”

Muharrem Derinkök VP of PM & Kurucu Ortak @ Insider

“Üretim Bandı, özellikle yeni dönem işletmelerin süreç yönetimi tasarımı konusunda adım atarken kendilerine ilham alabilecekleri onlarca yaşanmış hikayeye ev sahipliği yapıyor. Üretim Bandı’nın başarısının, “Kimse kendi mutfağında neler olduğunu anlatmaz!” ön yargısını tarumar edecek bir samimiyeti tesis etmesinde, denemiş, yanılmış ama yine denemeye dünden razı bir takım iş insanlarının, cesur kalabilmelerine motivasyon sağlayacak organik yayılımı mümkün kılmasında yattığını düşünüyorum. Sadece düşünmüyorum, Üretim Bandı’nın bir konuğu olma şansına sahip olduktan sonra yaşadıklarımdan “biliyorum.” SHERPA’nın Üretim Bandı’nda aktarma şansına sahip olduğum hikayesinin çok değerli birçok potansiyel müşteri ve iş ortağının radarına yakalandığını, onların da daha fazlasını öğrenebilmek için bizlerle temasa geçtiklerini gururla söyleyebilirim. İyi ki davet edilmişim. Teşekkürler Üretim Bandı!”

Yakup Bayrak Kurucu @ Sherpa

“Üretim Bandı çok uzun süreden beri takip ettiğimiz, ayrıca beraber bir bölüm çekmekten de inanılmaz keyif aldığımız bir podcast. Ekosistemde daha fazla kişiye ulaşabilmemizin yanı sıra bizim için de çok güzel bir kaynak oldu. Özellikle İK süreçlerimize bu podcast’i de dahil ettiğimiz için kendimizi çok daha iyi ve detaylı ifade etme fırsatı yakaladık. Üretim Bandı çok güzel geribildirimler almamızı sağladı.”

Oğuz Güç Kurucu @ Atölye15

“Uzun zamandır takip ettiğim, hem çok şey öğrendiğim hem de çok fazla arkadaşıma önerdiğim bir platform. Birlikte yaptığımız bir podcastten sonra da bunun ne kadar doğru olduğunu gördüm. Migros E-ticaret nasıl ürün geliştiriyor? isimli podcastimiz yayınlandıktan sonra LinkedIn’den aldığım güzel mesajların yanı sıra, ekibe 2 arkadaşımızı buradaki içerik sayesinde katmış olduk. Kendimizi geniş kitlelere ve doğru kişilere duyurma fırsatı sunduğu için Üretim Bandı ekibine çok teşekkür ediyorum.”

Murat Gölcü CPO @ Migros One