📣 🎉 YENİ EĞİTİM! Ürün Yönetimi Temelleri eğitim programımız açılmıştır. Detayları Eğitimler menüsünden görebilirsiniz. 📣 🎉

Eğitimler

Üretim Bandı'nın Türkiye'de ürün yönetimini el ele, omuz omuza geliştirmek için üniversitelerde öğretilmeyen nice konulara eğildiği, teori ve pratiğin eşsiz uyumuyla gerçekleşen eğitimleri. İstiyoruz ki daha çok insan örnek uygulamalara vakıf olsun, özgüvenle işini yapsın ve kariyerinde bir yol çizerken ya da o yolda yürürken zorlandığı noktaları rahatlıkla aşsın. Diğer eğitim katılımcılarıyla vakit geçirmek, tanış olmak, kolektif bir öğrenme deneyimi de cabası.

İkincisini düzenlediğimiz Ürün Yönetimi Temelleri Eğitimi’nde seni de aramızda görmek isteriz. Amacımız, bu eğitimi alan kişilerin Ürün Yönetimi’ne hem teorik hem de uygulamalı olarak giriş yapıp bir şirkette giriş seviyesinde bir Ürün Yöneticisi olarak çalışabilecek bilgi ve yetiyi kazanmasını sağlamak. Eğitim programının içeriği ve formatı hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilir, bir sorun olursa egitim@uretimbandi.com’a yazabilirsin.

Ürün geliştirirken veriye dayalı hareket edebilmek için önce veriyi doğru bir şekilde toplayıp, okuyup, anlamlandırabilmek gerekir. Bu eğitimde, ürün yöneticisi olarak veriyi anlamlandırabilmeniz için veri analizinin ne olduğunun, veri biliminin temellerinin ve veri anlamlandırma tekniklerinin üzerinden geçeceğiz. Dersler hem teorik bilgi paylaşımı içerir hem vaka çalışmaları ve katılımcıların birlikte yapacağı uygulamalı çalışmalardan oluşacaktır. Program online

Yazılım Geçmişi Olmayanlar için Yazılım Eğitimi’nde seni de aramızda görmek isteriz. Amacımız, bilgisayar mühendisliği, yazılım geçmişi olmayanların teknolojik ürünler geliştirirken üzerine çalıştıkları teknolojiyi, teknik ekiplerle çalışırken birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak.