Parasut.com ev sahipliğinde, Eran Filiba, Andaç Türkmen ve ender ahmet yurt tarafından iki haftada bir yayınlanan Türkçe podcast. Türkiye ve Dünya’da teknoloji şirketlerinin nasıl ürün ve yazılım geliştirdiklerini öğrenebilmek üzerine her bölüm farklı bir şirketi misafir ediyor, ürün geliştirme süreçlerini anlamaya çalışıyoruz.

#16 OpsGenie nasıl ürün geliştiriyor?

Geçen hafta bomba bir haberle sektörü kasıp kavuran OpsGenie'nin kurucu ve CTO'su Sezgin Küçükkaraaslan bu bölümde konuğumuz oldu. Yaz ortasında bu bölümü ayarlamaya çalışırken Sezgin abinin "Ağustos çok yoğun Eylül'de yapalım" yorumlarının altında meğer çok sevindirici bir haber yatıyormuş :) OpsGenie'nin kuruluşundan bugüne ürün geliştirme süreçlerinin nasıl geliştiğini, Ankara'da bir SaaS şirketi olmanın ne demek olduğunu konuştuk. İyi dinlemeler!

20 Eylül 2018'de düzenlenen DevOpsDays İstanbul konferansını da kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bu sene 3.'sü düzenlenen Türkiye'nin en büyük devops etklinliğine yurt dışından ve yurt içinden 10'dan fazla konuşmacı katılacak. 

Etkinliğe %30 indirimli katılmak istiyorsanız aşağıdaki linkten URETIMBANDI koduyla limitli sayıdaki biletlerden yararlanabilirsiniz. 

Kayıt ve Bilgi için: devopsdays.istanbul
İndirim Kodu: URETIMBANDI

İyi dinlemeler...

#17 Picus nasıl ürün geliştiriyor?

#15 Paraşüt nasıl ürün geliştiriyor?